ReBorNed FellowShip
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ReBorNed FellowShip

Cea mai tare guilda de pe Fun Realm (WoWBeeZ) . Raiduri zilnice si eventuri saptamanale. Romania only.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
pitakzor




Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/07/2010

Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty
MesajSubiect: Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume    Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  EmptyLun Iul 05, 2010 11:06 am

Numele personajului : Bigshamy
Motiv: Avand in vedere ca mai demult am luat reteta din ICC pentru mail FEET pentru shaman si am facut itemul, am cazut de acord cu big sa mi dea la schimb wb coins, el mi a cerut itemul (FEET) inainte si i am zis ca nu e corect sa vina cu wb coins si dam trade.S a suparat ,fapt ce a dat de inteles ca nu avea de gand sa imi dea niciun wb coin, toate ca toate dupa cateva zile mai exact astazi, intru in wow, si apar fix langa un alt rogue care avea LUNGBRAKER (daggerul super misto pentru rogue din icc) si dau link in guilda , Bigshamy se baga in seama si ma ataca zicand " NU TE MAI LAUDA ATATA, si i am zis ca sa mai citeasca odata ca nu ma laudam cu ce NU AM EU, pur si simplu ma minunam de daggerul ala, si i am zis sa nu se mai bage in seama, PROBABIL CAND I AM ZIS ASTA A INCEPUT SA SUFERE DE SMECHERIE SI SA MA INJURE SI AMENTINTE!

Dovezi : http://yfrog.com/41wowscrnshot070510114817j
http://yfrog.com/74wowscrnshot070510114821j

Eu nu i am mai dat replica( doar i am zis sa nu se mai bage in seama) , si asta o recunoaste chiar el in urmatorul screenshot : http://yfrog.com/mewowscrnshot070510115734j

Daca va insinua ca eu l am insultat va spun de pe acum ca nu este adevarat, motiv pentru care nu va avea dovezi!
Sper ca sa se ia masuri cu astfel de smecherasi din WOW care amentinta playeri mai ales intr o guilda renumita.

Multumesc.
Sus In jos
Azizel
Supreme & Forum Administrator



Mesaje : 21
Data de inscriere : 15/05/2010

Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume    Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  EmptyMar Iul 06, 2010 12:44 am

Voi avea grija de acest lucru si o sa va pun pe amandoi fatza in fatza .
Sus In jos
Borsh
Supreme & Forum Administrator
Borsh


Mesaje : 46
Data de inscriere : 14/05/2010
Varsta : 31
Localizare : Ughh... Micro 17 , the ghetto from Galati..

Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty
MesajSubiect: sa   Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  EmptyMar Iul 06, 2010 8:19 am

Nu pot sa dau kick pentru asta , insa .. V-a fi o avertizare pentru Big ( un fel de cartonas galben ) .
Sus In jos
pitakzor




Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/07/2010

Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume    Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  EmptyMier Iul 07, 2010 11:58 am

in urma acestui post, nu s a luat nicio masura, asa ca orice membru din reborn poate fii injura de morti fara niciun stres pentru ca nu va patii nimic
Sus In jos
Cristy
Guild Master
Cristy


Mesaje : 22
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 35
Localizare : Mariehamn / Finland

Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume    Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  EmptyMier Iul 07, 2010 8:55 pm

poate ca daca ai avea un pic de rabdare.. sunt sigur ca baietii vor avea grija sa rezolve problema in cel mai practic mod... va pupa taticu vostru
Sus In jos
pitakzor




Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/07/2010

Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume    Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  EmptyMier Iul 21, 2010 3:04 pm

si rabdare am avut si tot nimic nu s a facut... guilda este deja depasita din toate punctele de vedere, cea mai buna dovada ultimul meu topic Smile have fun...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty
MesajSubiect: Re: Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume    Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume  Empty

Sus In jos
 
Limbaj vulgar instigare la violenta impropriu intr o guilda de renume
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ReBorNed FellowShip :: Raporteaza un membru-
Mergi direct la: