ReBorNed FellowShip
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ReBorNed FellowShip

Cea mai tare guilda de pe Fun Realm (WoWBeeZ) . Raiduri zilnice si eventuri saptamanale. Romania only.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sbyh sau THC

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
pitakzor




Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/07/2010

Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC EmptyMier Iul 21, 2010 2:36 pm

Eu am impresia ca guilda asta se duce pe PULA pardon de limbaj, adica toti ratatii care ajung sa aibe rank SUPREME , dau kick la membrii care chiar au facut ceva pentru guilda asta, gen BORNTOKILLE CARE A AJUTAT cel putin 50 membrii sa faca prequesturile !!!!!!!!! in schimb THC e un ratat inapt , care sufera de el probabil singurul moment de glorie in viata lui este atunci cand DA KICK din guilda membrilor care au FORMAT guilda! prin urmare, de ce am postat? simplu...


Astazi in exodar thc era pe SBYH si born l a omorat , pentru asta born si a luat KICK DIN GUILDA< ( CUM PULA MEA SA DAI KICK DIN GUILDA DIN ASEMENEA ORGOLIU?????) iar eu, zicand ca mi se pare incorect m am ales cu "MARS IN PULA MEA" ...

https://2img.net/r/ihimizer/img200/3535/wowscrnshot072110152828.jpg

Pacat de munca unui Guild master si a altora care ajuta guilda...se pare ca Reborned o sa fie o guilda cu retardati de 15 ani ca THC... a zis bine Azizel ca in guilda aia nu mai are niciun rost..
Sus In jos
ThcWeeD
Supreme
ThcWeeD


Mesaje : 6
Data de inscriere : 20/05/2010
Localizare : Focsani

Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Re: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC EmptyLun Aug 02, 2010 8:40 pm

Sunt un ratat, inapt? Uiti cate am facut pentru guilda asta nu? Motivul chiar nu il cunosti pe deplin omule, ar fi trebuit sa realizezi...eu eram pe skype cu Axynte...Si baiatu a inceput sa isi faca de cap, ma omorat de cateva ori, am inceput sa il crap la randul meu, si l'a chemat pe Born, cu toate ca iam zis lui sa nu se bage....Dar ce sa sa mai zic....ati uitat...si mai ales to Pitak...uiti...
Sus In jos
BornToKill
Class Master
BornToKill


Mesaje : 23
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sacrifice..Legends never die

Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Re: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC EmptyMar Aug 03, 2010 11:26 am

cand eram sa fac preq pe rogue (Gondar undeam male Horde) eram impreuna cu danel si cu smeky.
Erau 2 playeri din reborned..nu le mai stiu numele.
cand danel si smeky luau o truma mare de mobi din preq vad ca vine tbc pe 2 care (waru si druidu) vine si blam pe marta si se apuca sa dea in noi.
le-am tot zis sa nu ma atace ca sunt born si deala dar thc mi-a zis : " si ce"...
de atuncea am fost la camp...acuma asta e..
bafta in continuare
Sus In jos
ThcWeeD
Supreme
ThcWeeD


Mesaje : 6
Data de inscriere : 20/05/2010
Localizare : Focsani

Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Re: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC EmptyMar Aug 03, 2010 11:34 am

Mai nou am druid la ally si nu stiam? affraid ....Born, oricum tu....m'ai dezamagit...
Sus In jos
Azizel
Supreme & Forum Administrator



Mesaje : 21
Data de inscriere : 15/05/2010

Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Re: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC EmptyMar Aug 03, 2010 12:19 pm

Pitak nu ai nici un drept sa vorbesti despre ce a facut THC nici makar nu il cunosti + el a ajutat la crearea acestei guilde....de BORN nici nu vreau sa aud ma dezamagit profund ....btw u pe cine zici k ar alege Cristy pe born care a ajutat 50 de playeri sau pe THC care a ajutat la infintzarea guildei...dak guilda nu era mai ajuta BORN 50 de playeri ?
Sus In jos
BornToKill
Class Master
BornToKill


Mesaje : 23
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 29
Localizare : Sacrifice..Legends never die

Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Re: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC EmptyMar Aug 03, 2010 8:39 pm

THC e reciproc...credeam k esti altfel..dar se pare k m-am inselat
Sus In jos
Cristy
Guild Master
Cristy


Mesaje : 22
Data de inscriere : 15/05/2010
Varsta : 35
Localizare : Mariehamn / Finland

Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Re: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC EmptyMar Aug 03, 2010 11:23 pm

THC u have my support.. btw topic closed... kick lu born pitak ..coiosz.. hej do
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sbyh sau THC Empty
MesajSubiect: Re: Sbyh sau THC   Sbyh sau THC Empty

Sus In jos
 
Sbyh sau THC
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ReBorNed FellowShip :: Raporteaza un membru-
Mergi direct la: